Buy 4 Bars, Get 1 Free* (Enter code BUY4GET1 at checkout) & $7.95 USPS Priority Mail Shipping

Handcrafted Goat's Milk Soap

Made with our fresh raw goat's milk, sustainably sourced oils and shea butter.

Our STORY

kind words from our amazing customers

The best soap EVER! I have very sensitive skin.. I bought some from the Durham fair a couple years back and eventually ran out. Bought generic soap and noticed a difference instantly! This is now the only soap I will use. Just got my order in of Gardener, Delicious, Aloe Cucumber, and Charcoal Silk... ALL AMAZING!!

Anne T.

Love, Love, Love Goatboy Soaps!!! Since I started using it I have ditched body wash! No more dry flaky shins in winter (or summer, for that matter)!!! So creamy and I use a [loofah] to make it lather up more! Can’t wait to come see the new [goat] kids and restock! Everyone I gifted soaps to love them, especially their husbands!! Ooh! Almost forgot to mention the Sake  Facial soap!!! Phenomenal!!! And a pretty little lotus mold!!! All I use!!!

Dianne K.

Thankful is an understatement. This weekend Goatboy Soaps donated a bar of soap for every single one of my students. The students just loved picking out their own bar of delicious smelling soap and they loved learning all about goats. I could not be more grateful! 100,000 thank yous. It was more than kind of you to allow me to share a little bit of home with my students.

Katie L.

Spring & Summer Collection

  • Lime-arita!
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cool Water
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hydrangea
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tropical Vacation
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gardener's
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

The farm